Co hledáte?

Teplárna Otrokovice a.s.

Zajišťujeme komplexní služby v energetice.

Zásobujeme teplem přes 9 000 domácností, průmyslové podniky, školy, obchodní centra a další organizace na území měst Otrokovice, Napajedla a Zlín - Malenovice. Největším odběratelem je společnost Continental Barum.

Společně s teplem vyrábíme také elektřinu. Kombinovaná výroba elektřiny a tepla zaručuje nejvyšší možnou efektivitu provozu a je šetrná k životnímu prostředí.

Významně investujeme do ekologizace zdroje, obnovy a modernizace technologií a do budování sítí k novým odběratelům.

Jako spolehlivý a stabilní partner nabízíme komplexní energetické služby (řešíme dodávky tepla, chladu, elektřiny, výstavbu a provoz plynových kotelen, kogeneračních jednotek, fotovoltaických elektráren, bateriových systémů nebo rekonstrukci osvětlení).

Naší výhodou jsou dlouholeté zkušenosti a tým špičkových odborníků. Zpracujeme analýzu současného stavu a připravíme nabídku na míru energetickým potřebám vaší společnosti. Umíme zařízení postavit, financovat, provozovat a zajistit úspory.


Teplárna Otrokovice patří do skupiny Lama Energy Group, která se zaměřuje na podnikání v průzkumu, těžbě a obchodu s energetickými komoditami. Do holdingu patří LAMA ENERGY, která dodává plyn a elektřinu domácnostem i korporátním zákazníkům, LAMA GAS & OIL těží plyn a ropu v České republice, dále Teplárna Kyjov, Energo Český Krumlov nebo televize DIGI TV.    


Teplárna Otrokovice a.s. | Objízdná 1777, 765 02 Otrokovice | tel: 577 649 111
e-mail: info@tot.cz | www.tot.cz