Co hledáte?

Společnost EY pod záštitou hejtmana Zlínského kraje Ing. Radima Holiše vyhlašuje devátý ročník soutěže o titul EY Podnikatel roku Zlínského kraje.

15. 09. 2021

Tisková zpráva - Zlín, 14. září 2021

Společnost EY pod záštitou hejtmana Zlínského kraje Ing. Radima Holiše vyhlašuje devátý ročník soutěže o titul EY Podnikatel roku Zlínského kraje.
Nominovat inspirativní podnikatelskou osobnost může kdokoliv, podnikatelé mohou přihlásit i sami sebe.

Uzávěrka přihlášek je 21. října 2021. Držitel titulu EY Podnikatel roku 2021 Zlínského kraje bude vyhlášen v únoru 2022.

V loňském roce ve Zlínském kraji zvítězil David Karásek, uznávaný designér a majitel bílovické společnosti mmcité 1 a.s., která se zabývá výrobou městského mobiliáře. Jejich lavičky, odpadkové koše a další výrobky je možné najít nejen na mnoha místech v České republice, ale také například v centrále Googlu v Palo Altu, na promenádách v Dubaji nebo na lanovce na Mont Blanc.

Ve Zlínském kraji bude regionální vítěz vyhlášen podeváté. Významný baťovský vliv je znát v celém kraji, jelikož se každoročně přihlašuje mnoho úspěšných firem napříč obory. Zlínský kraj má i svého celorepublikového vítěze a držitele titulu EY Podnikatel roku České republiky, kterým se v roce 2016 stal Petr Chmela, spolumajitel a zakladatel světoznámé TESCOMY.

„Vítězství v kraji je pro mě překvapení, ale vnímám to spíš jako vítězství týmu a trochu i jeho lídra,“ uvedl David Karásek, spolumajitel skupiny mmcité a držitel titulu EY Podnikatel roku 2020 Zlínského kraje.

Celá tisková zpráva ZDE

 

David Karásek, majitel společnosti mmcité 1 a držitel titulu EY Podnikatel roku 2020 Zlínského kraje.