Co hledáte?

SILENT-CZECH spol. s r.o.

SILENT-CZECH spol. s r.o. se zaměřuje na výrobu elektroizolačních dílů a komponentů převážně pro elektrotechnický průmysl. Hlavními výrobky jsou: řezané flexibilní elektroizolační lepivé i nelepivé materiály, tvarované a tepelně stabilizované materiály, výseky, elektroizolační etikety, stínící materiály, tepelněizolační komponenty apod.

Dále na dodávky širokého spektra flexibilních izolačních materiálů, tepelně vodivých materiálů, impregnačních laků a pryskyřic, vodičů pro vinutí, vývodových a propojovacích vodičů, mechanických částí, hlavně pro výrobce a pro opravny elektromotorů, transformátorů, cívek a elektroniky.

SILENT-CZECH spol. s r.o. nabízí všem zákazníkům a partnerům profesionální přístup, spolehlivost, poradenství a návrh individuálních řešení.

Od roku 2003 má společnost zaveden systém řízení jakosti ISO9001:2015 zahrnující všechny hlavní aktivity: Nákup, prodej a poradenství při aplikaci elektroizolačních, elektrotechnických, průmyslových materiálů a mechanických částí pro výrobu a opravy elektrických strojů a zařízení. Nákup a prodej ložisek, elektrických strojů a příslušenství. Výroba elektroizolačních a průmyslových izolačních komponentů.   

SILENT-CZECH spol. s r.o. je UL schválený repackager. 

SILENT-CZECH spol. s r.o. je oficiálním partnerem a distributorem společnosti VONROLL, WEIDMANN, HALA.