Co hledáte?

Puidukoda CZ s.r.o.

Obklopujete se rádi dřevem?

Dobře opracované a kvalitní prkno dokáže udělat s našim domovem zázraky a nejen to, působí pozitivně na naše zdraví i psychiku.

Dovolte nám obohatit vaše bydlení.

Jsme dřevo obchod Puidukoda, který se zabývá výrobou palubek, teras, podlah, fasád a jiného hoblovaného materiálu ze sibiřského modřínu, severského smrku a borovice.

Dřevo ze severu vyniká svou pevností a dlouhou životností. Kvůli extrémním podmínkám, ve kterých roste, je odolnější a má širokou škálu využití jak v interiéru, tak i mimo něj. Vůně dřeva a vědomí, že se obklopujeme přírodním materiálem, to je to, co nás těší.

Naše společnost se zabývá také povrchovými nátěry a dalšími speciálními úpravami, které přidávají výrobkům hodnotu. Pyšní se designovými kousky jako je imitace spáleného dřeva, nebo ,,starý“ vzhled. Probuďte svůj domov prémiovými obklady Woodmood.

Světlý interiér zútulní stříbrnohnědý obklad Rustik, tmavý zase naopak prosvětlí elegantní polo-bílý Wax. Extravagantní podlaha Old Saw oživí nudný obývací pokoj. Tolik možností!

Mrkněte na náš e-shop www.puidukoda.cz, nebo nás navštivte přímo na prodejně Lípa 303, 763 11, kde Vám mile rádi poradíme.