Co hledáte?

PRIA SYSTEM s. r. o.

Jsme PRIA SYSTEM, zlínská digitální marketingová agentura.

O co usilujeme

Naším posláním je, aby vaše firmy v měnícím se světě obstály a dosahovaly dlouhodobého udržitelného profitu. Tvoříme komunikační marketingové strategie a digitální projekty s důrazem na inovativní řešení DIGITAL FIRST. Implementace navržených strategií probíhá díky našim interním kompetencím a dovednostem a dlouhodobě přebíráme odpovědnost za jejich naplňování tak, aby podpořily vaše strategické cíle.

Klientský servis

Návrhy strategií a řešení, tvorba person, implementace a koordinace projektů, reporting řešení, dohled nad naplňováním cílů.

Obsahový marketing

Kreativní texty, reklamní slogany, správa sociálních sítí, analýza zmínek o vaší značce na sociálních sítích, rozhovory, reportáže, firemní časopisy.

Grafické studio a vývoj aplikací

Grafický design, tvorba webů, WordPress, tvorba mobilních aplikací, tvorba videí, 3D animace, video a fotografické služby.

Výkonnostní marketing

PPC kampaně, SEO, digitální analytika, display reklama, výkonnostní kampaně, e-commerce řešení.

Za našimi úspěchy stojí takoví klienti jako Hobža, Continental, R. Jelínek, Generali a mnozí další. Jejich strategie jsme úspěšně posunuli dále a těží z toho dodnes. V prostředí internetu jsme jako doma a rádi se s vámi pobavíme i o vašem snu, který s námi můžete proměnit ve skutečnost.

V případě zájmu o spolupráci se nám nebojte ozvat na uvedených kontaktech:

PRIA SYSTEM s. r. o.

Nad Stráněmi 5656, 760 05 Zlín

: 29206740

DIČ: CZ29206740

Datová schránka: cm2nacw

Web: www.pria.cz

Tel.: +420 777 756 770

E-mail: hovorkova@pria.cz