Co hledáte?

LAPP Czech Republic s.r.o.

Společnost LAPP Czech Republic s.r.o. je součástí mezinárodní skupiny LAPP GROUP s mateřským sídlem ve Stuttgartu. První pobočka v ČR vznikla v roce 1993 v Holešově a v roce 2008 se rozšířila o novou pobočku v Otrokovicích. Společnost byla založena Oskarem Lappem a nyní je stále pod vedením rodiny Lappů. Rodinná atmosféra panuje tedy napříč všemi pobočkami.

LAPP vyvíjí, vyrábí a dodává průmyslové kabely a kabelové příslušenství. Je jedním z předních světových výrobců a distributorů kabelů a systémů na nejvyšší úrovni. Je lídrem na trhu flexibilních kabelů.  Stěžejními obory, ve kterých LAPP působí, jsou výroba strojů a zařízení, kolejová vozidla, automatizace a projektový business. V Otrokovicích se výroba soustředí na kabelovou konfekci a energetické řetězy. Více informací o produktech najdete na www.lapp.cz

V současné době zaměstnává téměř 300 zaměstnanců a patří mezi atraktivní zaměstnavatele Zlínského kraje. Toto postavení potvrzuje několikanásobnými výhrami v soutěži SODEXO zaměstnavatel roku. K tomu přispěla i výstavba moderní firemní školky Oskárek. Zajímavé informace ze života společnosti LAPP Czech Republic s.r.o. najdete i na sociálních sítích jako je Instagram, Facebook a Linkedln.