Co hledáte?

EUREGNIA s.r.o.

EUREGNIA s.r.o. je zavedená společnost s patnáctiletými zkušenostmi. Svým klientům poskytujeme profesionální služby v oblasti účetnictví, daní, ekonomického poradenství a digitalizace dokumentů. Ve svých řadách máme profesionály se specializací na nejrůznější oblasti daní, účetnictví i práva.

Nebojíme se neobvyklých případů a komplikované situace jsou pro nás výzvou. Profesionalita, diskrétnost, záruka a individuální přístup jsou pilíři naší práce a považujeme je ve vztahu ke všem klientům za samozřejmost.

Sledujeme nejnovější trendy v oboru a neustále se vzděláváme. Své účetnictví si zcela bezpečně můžete kontrolovat online a kdykoli sledovat aktuální stav naší práce.

Zapojili jsme se do projektu Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně Nadaní studenti, kdy tito mohou ve společnosti EUREGNIA s.r.o. absolvovat odbornou stáž a pracovat na zajímavých projektech.

Pravidelně podporujeme benefiční akce. Tou největší je každoroční běh 2 míle pro Diakonii, kdy jsme se stali hrdým partnerem výzvy Počítáme kiláky s Euregnií. Kilometry, které dobrovolníci ujedou na kole, vždy přeměníme na peníze ve prospěch Diakonie Českobratrské církve evangelické – střediska CESTA Uherské Hradiště.

Vše o naší práci najdete na webu www.euregnia.cz.