Co hledáte?

ČSAD UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Mezinárodní a tuzemská kamionová doprava, sběrné služba, distribuce, logistika, celní služby, opravárenství, prodej PHM.

Mezinárodní a tuzemské kamionová přeprava

Mezi naše hlavní destinace jsou Francie, Belgie, Itálie, Řecko, Bulharsko, Srbsko, Rumunsko. Všechna naše vozidla jsou vybavena monitorovacím systémem, takže jsme schopni poskytnout přesné informace o poloze Vaší zásilky. Objem nákladního prostoru všech vozidel 100 m3. Vnitřní výška je 2,95 m, takže jsem schopni přepravit 33 EUR palet nebo 66 palet do výšky 1,3 m.

Sběrná služba

Od 1 kartonu, přes paletové zásilky, až po speciální rozměry zásilek jsme schopni pravidelně zasílat do Bulharska, Rumunska a Srbska. Stejnou službu jsme schopni zajistit i z uvedených států do České a Slovenské republiky.

Distribuce

Denně rozvedeme stovky zásilek v rámci Česka, Slovenska a Maďarska. Standardní termín doručení je do 24 hodin. Naší specializací jsou pneumatiky, díly pro automobilový průmysl, chemie – nebezpečné látky.

Tato služba je součástí, námi poskytovaných, logistických služeb.

Logistika

V Pohořelicích u Brna máme dvě logistická centra, které jsou specializované pro uložení nebezpečných látek. Náš skladový systém – WMS je napojen na systémy zákazníků, což nám umožňuje flexibilně reagovat na požadavky vyskladnění a následné zajištění distribuce.

V Uherském Hradišti zajišťujeme skladové služby.

Celní služby

Celní odbavení zásilek ve všech režimech, vedení statiky Intrastat, celní sklad aj. jsou služby, které nabízí naše pracoviště v Uherském Hradišti.

Opravárenství

I když je naší hlavní značkou nákladních vozidel MAN, tak jsme schopni zajistit pozáruční servis i na vozidla značky Iveco nebo Scania.

Mimo servisní činnost nabízíme mytí nákladních vozidel.

Prodej PHM

V rámci vlastních čerpacích stanic v Uherském Hradišti a Uherském Brodě nabízíme společnostem tankování firemních vozidel za zvýhodněnou cenu.

www.csaduh.cz