Co hledáte?

Česko-ruské obchodní fórum 2021

12. 10. 2021

Dovolujeme si Vás pozvat na Česko-ruské obchodní fórum 2021, které proběhne dne 9. listopadu od 9 hod. formou online, prostřednictvím platformy B2match.

Díky této platformě máte možnost rezervovat si virtuální schůzku s potenciálním obchodním partnerem z RF v konkrétním čase. Po registraci, kdy si zadáte údaje a profil firmy, uvidíte přihlášené účastníky z české i ruské strany včetně jejich profilů. Čím dříve se zaregistrujete, tím budete mít větší přehled o přihlášených firmách, nabídne se Vám více možností a prostoru pro plánování schůzek.
Pokud budete chtít jednat s dalšími partnery, příp. již máte vytipované partnery k jednání, kteří nebudou registrováni, oslovíme je a požádáme je o účast prostřednictvím partnerských obchodních komor v RF.

Deadline pro registraci je 8. listopadu 2021.

Akci pořádají Krajská hospodářská Moravskoslezského kraje a KHK Zlínského kraje, ve spolupráci s Obchodně-průmyslovými komorami Vologodské oblasti a Nižního Novgorodu.  
V úvodní části fóra zazní krátké zdravice zástupců zapojených obchodních komor a dalších hostů. Potom budou následovat B2B jednání s vybranými obchodními partnery dle časového harmonogramu.

AKCE JE ZDARMA.

Virtuální schůzky nabízejí dokonalou příležitost najít nové obchodní partnery a projekty během několika minut. Stačí se přihlásit, domluvit schůzky a platforma vám poskytne prostor pro setkání.
Registrujte se už nyní na odkazu:
Czech-Russian Business Forum - Home (b2match.io)

Hero Image